Biz Kimiz ? -

Hızlı Başvuru


20 yılı geçen sektörel tecrübemizle güncel teknolojilerde verdiğimiz hizmetler Impress Bilişim adı altında bir araya getirilmiştir.

Impress Bilişim, Kurumsal iş yazılımları tarafında ERP Çözümleri, CRM Çözümleri ve kurumların ihtiyaçlarına özel yazılım çözümleri sunmaktadır. Bu süreçlere ilişkin Eğitim, Danışmanlık ve Proje Çözümleri sunmaktadır. SAP Business One resmi Çözüm Ortağıdır.

Impress Bilişim, Bilişim Teknolojilerinde insan merkezli ve katma değer odaklı hizmet anlayışıyla Türkiye’nin %100 yerli sermayeli bilişim kuruluşlarındandır.

2018 yılı itibari ile Pakuagram ile birlikte Kariyer Danışmanlığı ve Kurumsal Gelişim Danışmanlığı alanlarında yaptığımız yatırımlar ile müşterilerimize ve iş birliği yaptığımız kurumlara farklı, dinamik ve gelişen bir hizmet modeli sunuyoruz.

Kurumsal yazılımlar ve entegre teknolojiler konusunda kurumlara eğitim, danışmanlık ve dönemsel kaynak hizmeti veren Impress Bilişimin 100’ün üzerinde firmada hayata geçmiş ve halen kullanılan çözümleri bulunmaktadır.