İleri Excel Eğitimi - Excel Eğitimi

Hızlı Başvuru


İş stratejilerini belirlerken analiz yapma becerisini geliştiren aynı zamanda dinamik raporlama tekniğiyle karar aşamasında sadece özet bilgilere odaklanılmasını sağlayan excel, iş hayatında en çok tercih edilen ofis programıdır. Kullanıcılara kısa sürede profesyonel veriler elde etme imkanı sunan program, çoklu verilerin anlaşılır olmasını sağlar.

Excel Eğitim İçeriği

Eğitim programımız; temel, orta düzey ve ileri seviyeler için kişinin ihtiyaçlarına özel olarak planlanır. İleri excel ders içerikleri;

 * Dış kaynaklı veri transferi

 * Pivot oluşturma

 * Örnek tablo oluşturma

 * Formülleri tabloya yerleştirme

 * Mantıksal fonksiyonlar ve

 * Çalışma sayfasını koruma gibi başlıklardan oluşur.

 Verdiğimiz eğitimleri başarılı bir şekilde tamamlayan adaylar, farklı pozisyonlarda kariyer hedeflerine emin adımlarla ilerleyebilirler. Pek çok uzmanlık alanı için gerekli olan program, ortalama 40 saat süren eğitimlerle tamamlanabilir.

 Excel Eğitimi Kimler İçin Gereklidir?

Pazarlamadan müşteri ilişkilerine, bütçeden üretime kadar pek çok farklı pozisyon için excel kullanımı zorunludur. Alanında uzmanlaşmak ve yaptığı işe farklı bir bakış açısı kazandırmak isteyen herkes excel eğitimi almalıdır. Düzenli olarak raporlama yapması gereken, rakamlar içinde kaybolarak önemli konuları gözden kaçırmaktan korkan herkes kurslarımıza katılarak mevcut bilgilerini daha faydalı bir şekilde geliştirebilir.

Bir hesap tablosu olmaktan öte, sayılar ve veriler arasında ilişki kurulmasını sağlayan Excel, bu özelliğiyle iş hayatının vazgeçilmezidir. Program üzerinde yer alan veriler, her an farklı analizler için kullanılabilir. Oluşturulan her dosya kaydedilerek güvenli bir şekilde saklanır. Elde edilen verilerin daha rahat okunmasını sağlayan;

  * Grafikler

 * Raporlamalar ve

 * Kısa özetler Excel ile hazırlanabilir.

 Excel Nasıl ve Hangi Amaçla Kullanılır?

Belgelerin düz bir şekilde hazırlanması yerine tablolar halinde korunması pek çok kolaylığı beraberinde getirir. Bireysel kullanıcılar için bile en basit gelir-gider dengesi excel yardımıyla takip edilebilir. Tabloların düzgün, anlaşılır ve en önemlisi işe yarar bir şekilde hazırlanmasını sağlayan program, zaman konusunda ciddi avantajlar sağlar.

 Microsoft Office programı içinde yer alan Excel, ofis ihtiyaçlarının tamamını karşılayacak donanıma sahiptir. Her bilgisayar kullanıcısının bilmesi gereken program, işlerin daha kolay ve güvenilir bir şekilde takibini sağlar. Kişisel gelişimin en temel kısmını oluşturan ileri excel kursu ile CV'nize yeni ve önemli kazanımlar ekleyebilirsiniz. Basit formüller yardımıyla her türlü bilgi farklı yerlerde kullanılabilir. Sistematik bir yapıya sahip olan Excel, özellikle kurumsal firmalarda çalışan kişiler için hayat kurtarıcı öneme sahiptir.

Hızla gelişen piyasalarda siz de eğitim seviyenizi geliştirerek daha verimli işler ortaya çıkarabilirsiniz. MS Office programları arasında ayrı bir yere ve öneme sahip olan Excel bilginizi geliştirerek, iş hayatında her zaman aranan eleman siz olabilirsiniz.

Excel kursu eğitimlerimiz için tıklayın


Etiketler : İleri excel kursu, kadıköy ileri excel kursu, en iyi excel kursu, ileri excel eğitimleri