MS Office Eğitimi -

Hızlı Başvuru


Microsoft Office yazılımları ve bu yazılımlar arasındaki entegre kullanım , personel verimliliğini artırmakla birlikte, kurumsal maliyetleri azaltmaktadır. Şirketlerin kurumsal hafızasını oluşturan sayısız belgenin üretimi, personeller arasındaki bilgi akışı, teknolojideki gelişmeler ve kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli gelişmektedir.

İmpress Akademi'nin Microsoft Office eğitimlerini alarak, dünyanın en gelişmiş sözcük işleme  programı olan Microsoft Word'ü etkin ve verimli bir biçimde kullanarak, mükemmel görünümlü belgeler hazırlayabileceksiniz.

PowerPoint programı ile profesyonel sunumları hazırlamayı öğrenecek, eğitim sonunda ihtiyacınız olan etkili sunum becerilerine sahip olacaksınız.

Microsoft Outlook'un sadece e-postalarınızı göndermenizi, almanızı ve yönetmenizi sağlayan bir yazılım olmadığını  ve takviminizin yanı sıra arkadaşlarınız, iş bağlantılarınız vb. kişilerin nasıl yönetebileceğinizi, toplantı ve organizasyonlarınızı profesyonel olarak gerçekleştireceksiniz.

Eğitim Süresi

2 Hafta

Planlama

Hafta içi
17:00 - 20:00
Hafta sonu
09:00 - 13:30 / 14:00 - 18:30

Sertifika/Raporlar

iMPRESS Akademi Kullanıcı Sertifikası, Danışman Referans MektubuExcel'i etkin ve verimli bir şekilde kullanmak isteyen tüm profesyoneller

Tüm İş Alanları için...