Power BI - Veri Analizi - Power BI Kursu, Power BI Eğitimi

Hızlı Başvuru


Yapısal ve kurumsal karar mekanizmalarını güçlendiren analizler ve önerlier sunan Microsoft’un ileri ve gelişkin  iş zekası platformu  Power BI çözümü, binlerce veri kaynağından temin ettiği veriyi yüksek bir hızda işleyerek anlamlı bilgiye dönüştürüyor. Oluşan bilgiler, kullanıcı dostu hızlı adapte olunacak ara yüzlerle hazırlanan, kolay anlaşılır birer rapor olarak hem web üzerinden hem de mobil cihaz ekranlarından tüm karar verici ilgililerle kolayca paylaşılıyor.

İmpress Bilişim kurumların yapısına özgün iş zekası ihtiyacına yanıt veren, dijital dönüşümün önemli bir parçası olan raporlama ve analiz süreçlerinde Power BI çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Veri Keşfi ve Raporlama çözümüne ilişkin olarak özel planlananmış olan Power BI eğitimleri ile veri analizi ve görselleştirmede uzmanlığa ilk adımı atabilirsiniz.

Alacağınız power bi kursu ile büyük veriler ile analitik raporlar elde edebileceksiniz.  Sizde Power bi eğitimini impress bilişim farklı ile alın.

 

Etiketler: Power bi kursu, power bi eğitimi, kadıköy power bi kursu

 

 

Eğitim Süresi

2 Hafta

Planlama

Hafta sonu
09:00 - 13:30 / 14:00 - 18:30

Sertifika/Raporlar

Pakuagram Kişilik Envanteri
Yetkinlik Analizi - Kişilik Analizi
iMPRESS Akademi - Kullanıcı Sertifikası
Danışman Referans MektubuÇalışan veya yöneticiler için Bilgi İşlem departmanından bağımsız olarak rapor oluşturmak ve analiz yapmak isteyen katılımcılar.

Kurumlarda, iş birimlerinin raporlama alanında görev yapan tüm adaylar